Formy płatności

Akceptujemy następujące formy płatności:

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Przelewy prosimy wykonywać na numer rachunku bankowego: 


20 1140 2004 0000 3002 7990 5046 
MedicaMask Beata Piotrowska
ul. Stargardzka 7
73-121 Marianowo

 

Przelew online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez: Płatności Shoper. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

 

Gotówka

Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy.

 

Płatność za pobraniem

W tym przypadku za zamówienie Klient płaci dopiero w momencie jego odbioru. My nadajemy paczkę natychmiast po skompletowaniu wszystkich zamówionych produktów (zazwyczaj w pierwszym dniu roboczym następującym po złożeniu zamówienia w naszym sklepie).

 

Faktura pro forma

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientom, którzy reprezentują firmy, dajemy możliwość by na etapie składania zamówienia wybrać sposób płatności "pro forma". Dla takich zamówień wystawiamy fakturę pro forma i przesyłamy na adres mailowy wskazany w zamówieniu. Faktura powinna być opłacona przelewem nie później niż w ciągu 3 dni. Po zaksięgowaniu płatności przystąpimy do realizacji zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl