Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednorazowych maseczek ochronnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferujemy maseczki antywirusowe jednorazowe, które charakteryzują się wysoką odpornością materiału na przenikanie czynników infekcyjnych. Doskonale nadają się do ochrony przed organizmami stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia. Wszystkie oferowane maseczki jednorazowe posiadają niezbędne certyfikaty i wymagane atesty (szczegółowe informacje na kartach poszczególnych produktów).

Maska antywirusowa FFP3 z zaworkiem

Maska antywirusowa FFP3 z zaworkiem
Maska antywirusowa FFP3 z zaworkiem

Maska antywirusowa FFP3 z zaworkiem jest produktem III kategorii środków ochrony osobistej. Zapobiega przedostawaniu się 99% cząsteczek takich jak pyły, wirusy i bakterie. 

Cena: 6,75 zł (netto: 5,49 zł )
szt.

Maseczka chirurgiczna jednorazowa

Maseczka chirurgiczna jednorazowa
Maseczka chirurgiczna jednorazowa

Maseczka jednorazowa chirurgiczna z normą EN 14 683

Cena: 0,52 zł (netto: 0,48 zł )
szt.

MASKA antywirusowa FFP2 z Zaworkiem

MASKA antywirusowa FFP2 z Zaworkiem
MASKA antywirusowa FFP2 z Zaworkiem
Cena: 6,03 zł (netto: 4,90 zł )
szt.

Maska Antywirusowa KN 95

Maska Antywirusowa KN 95
Maska Antywirusowa KN 95
Cena: 8,60 zł (netto: 6,99 zł )
szt.

 

 

 

 

Hurtownia maseczek jednorazowych – bezpieczeństwo w dobrej cenie

Zgodnie z ostatnimi rozporządzeniami ministerstwa zdrowia – każdy ma obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki ochronnej. Idealne rozwiązanie na tę okoliczność oferuje nasza hurtowania maseczek jednorazowych. W asortymencie sklepu znaleźć można modele antywirusowe, jednorazowe, o wysokiej skuteczności filtracji.

Maseczki jednorazowe

Nasz sklep cechuje bogaty asortyment maseczek medycznych. Jednorazowe modele mają za zadanie chronić użytkownika i osoby znajdujące się w jego pobliżu przed przesiąkaniem drobno-rozpylonej cieczy, która może być zakażona. Stanowią one podstawę ochrony osobistej przed zakażeniami wirusowymi i bakteryjnymi. Nasze produkty spełniają także wszystkie normy bezpieczeństwa. Nie powodują one bowiem reakcji alergicznych ani nadmiernego dyskomfortu w oddychaniu. Maseczki higieniczne jednorazowe dzięki spełnieniu norm EN 14 683:2019 są klasyfikowane jako produkt o cechach ochronnych, chroniących przed czynnikami biologicznymi.

Dopasowane do potrzeb użytkownika maseczki jednorazowe

Wszystkie jednorazowe maseczki są dostępne w rozmiarze uniwersalnym, mają po dwie gumki na uszy, które stabilnie utrzymują maseczkę na twarzy. Oferowane w naszym sklepie modele mają wysoką zdolność filtracji i jednocześnie nie utrudniają oddychania, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza.

Warto pamiętać o częstej wymianie maseczek jednorazowych. Powinny one być wymieniane co kilka godzin, by nie zebrała się pod nimi zbyt duża ilość wilgoci, która również może oddziaływać niekorzystnie na nasze zdrowie.

W związku z koniecznością noszenia maseczek niemal wszędzie, należy zaopatrzyć się w ich odpowiednią ilość, by częste zmiany nie stały się problematyczne. Pamiętajmy, że tylko dobrze dopasowane do naszej twarzy modele spełniają swoją funkcję, zapewniając ochronę przed rozprzestrzenianiem się wirusów i innych groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl