Filtry

Maseczki ochronne to jeden z najważniejszych środków ochrony przed koronawirusem. Stanowią namacalną barierę, która utrudnia cząsteczkom wirusa i drobnoustrojom wniknięcie do dróg oddechowych. Oferowane przez nasz sklep maseczki antywirusowe dzielą się na kilka rodzajów, dlatego przed wyborem odpowiedniej, należy zastanowić się, jakie będzie jej zastosowanie. Maseczki bawełniane mogą służyć nam kilka godzin, ale maseczka chirurgiczna powinna być zmieniana co 30 minut. W naszej ofercie znajdziesz niemal wszystkie ich rodzaje. 

Maseczki ochronne

Maska antywirusowa FFP3 z zaworkiem Maska antywirusowa FFP3 z zaworkiem
Producent: MedicaMask
Cena: brutto: 6,75 zł (netto: 5,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Maseczka chirurgiczna jednorazowa Maseczka chirurgiczna jednorazowa
Producent: MedicaMask
Cena: brutto: 0,40 zł (netto: 0,37 zł )
szt.
zobacz więcej

 

Maseczki na twarz ochronne

Ochronne maseczki na twarz wykonywane są z różnych materiałów, co wpływa na ich skuteczność, zastosowanie, a także "żywotność". Najrozsądniej zaopatrzyć się w kilka rodzajów maseczek i stosować je zgodnie z przeznaczeniem, aby osiągnąć największy poziom ochrony. Nie chodzi tutaj tylko o zakrycie ust i nosa, ale o utworzenie membrany, która hamuje przenoszenie się wirusa drogą kropelkową. Maseczki, które nie posiadają atestów, nie są w stanie zagwarantować pełnej ochrony. Np. gdy splot włókien jest zbyt luźny, drobnoustroje mogą przedostać się do organizmu, mimo zakrycia twarzy.

Maski ochronne sklep

W naszym sklepie znajdziesz maseczki na miarę Twoich potrzeb. Dysponujemy zarówno maseczkami jednorazowymi jak i wielorazowymi, a w opisie każdego produktu znajdziesz specyfikację techniczną, materiał wykonania, a także informacje o atestach, jakie posiada maseczka. Dysponujemy zarówno pakietami, jak i pojedynczo pakowanymi maseczkami, dlatego też obsługujemy klientów indywidualnych, jak i zamówienia zbiorowe dla szpitali, szkół, przedsiębiorstw i organizacji.

Maseczka ochronna

Maseczka ochronna funkcjonuje już jako nieodłączny element naszej codzienności. Wychodząc na spacer, do supermarketu, ćwicząc na siłowni, czy wykonując czynności zawodowe w dobie pandemii, zawsze powinniśmy mieć na sobie ten rodzaj ochrony. Maseczka antywirusowa musi być więc nie tylko skuteczna, ale również gwarantować nam komfort. W naszej ofercie znajdziesz miękkie maseczki bawełniane, maseczki z regulacją, które idealnie przylegają do twarzy, nie zsuwają się, ani nie przekręcają, ani też nie uciskają za mocno.

Maseczki antywirusowe na twarz

Maseczki antywirusowe na twarz powinny też umożliwiać nam swobodne oddychanie. Zbyt długie noszenie maseczki, która utrudnia nam wymianę powietrza może być szkodliwe dla naszego organizmu. Swoją maseczkę powinieneś dobrać tak, aby przylegała ona do twarzy wszystkimi krawędziami, ale pozwalała Ci oddychać naturalnie. Najmniej uciążliwe są cienkie maseczki chirurgiczne, jednak te należy zmieniać co 30 minut.

Maseczka ochronna na twarz

Maseczka ochronna na twarz, która jest odpowiednio dobrana, nie będzie powodowała uczucia dyskomfortu podczas codziennego użytkowania, i zapewni Ci wysoką ochroną antywirusową. Jeśli potrzebujesz pomocy eksperta w doborze swojej maseczki, skontaktuj się z pracownikami naszego sklepu. Są to profesjonaliści w swym fachu, którzy doradzą Ci jaka maseczka będzie dla Ciebie najlepsza i jak ją użytkować.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl