Maseczki wielorazowe - czy zapewniają taką samą ochronę jak maseczki chirurgiczne, które zmieniamy znacznie częściej? Wielu z nas nie ma pewności podczas wyboru maseczki, czy maseczka wielorazowa może być skuteczną ochroną przed covidem. Zdaniem naszych ekspertów, używając atestowanych maseczek wielorazowych, użytkowanych zgodnie z zaleceniami producenta, możemy czuć się w pełni chronieni. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą maseczek wielorazowych dostępnych w naszym sklepie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

 

Maseczki bawełniane wielorazowe

Maseczki bawełniane wielorazowe są jednym z najczęstszych wyborów naszych klientów. Wynika to przede wszystkim z dużej wygody stosowania maseczek z bawełny. Możemy nosić je przez kilka godzin, mamy możliwość wyboru designu, ale przede wszystkim, są znacznie wygodniejsze. Dopasowują się doskonale do kształtu twarzy, przylegają, nie zsuwają się, ani też nie uciskają. Atestowane maseczki nie powodują alergii ani nie podrażniają skóry, a także są sporą oszczędnością.

Bawełniane maseczki

Bawełniane maseczki są przystosowane do prania w wysokich temperaturach. Możesz prać je w pralce automatycznej nawet w temperaturze 60, lub 90 stopni. Pozwoli to na dokładne oczyszczenie tkaniny z zarazków i zanieczyszczeń, które zgromadziły się na niej w trakcie użytku, ale jednocześnie nie niszczy tkaniny. Maseczki bawełniane, którymi dysponujemy nadają się również do prasowania w temperaturze 150 stopni. Oprócz skutecznej ochrony zawsze możesz liczyć też na estetyczny wygląd, co jest szczególnie ważne np. w miejscu pracy.

Maseczki 3 warstwowe wielorazowe

Maseczki 3 warstwowe wielorazowe zawdzięczają swoją wysoką skuteczność specjalnej strukturze. Pomiędzy dwoma bawełnianymi warstwami zewnętrznymi, umieszczona w nich została warstwa filtrująca, wykonana z włókniny. 3 warstwy pozwalają na zapewnienie jeszcze większej ochrony przeciwwirusowej, a wysoka jakość materiałów sprawia, że nawet po wielokrotnym praniu maseczka nie zmienia swojej formy, ani właściwości. Zawsze przed wypraniem zapoznaj się ze wskazaniami producenta co do czyszczenia maseczki!

Maseczki na twarz bawełniane

Maseczki na twarz bawełniane to nie tylko wygoda stosowania - miękkie, naturalne tkaniny dają nam znacznie większe poczucie komfortu niż materiały sztuczne, ale także oszczędność. Jednorazowo możesz używać jej nawet do kilku godzin, a zamiast wyrzucać, wystarczy maseczkę wyprać. Oznacza to, że zamiast kupować kilka maseczek flizelinowych w ciągu dnia, stosujesz tylko jedną, a po wypraniu, posłuży Ci ona na kolejne dni. Jak obchodzić się ze zużytą maseczką?

Maseczki na twarz wielorazowe

Maseczki na twarz wielorazowe, po zakończeniu użytkowania powinny być umieszczone w szczelnie zamkniętym woreczku, aż do wyprania. Maseczkę najbezpieczniej zdejmować w rękawiczkach, ale jeśli ich nie masz, zadbaj o dezynfekcję rąk - przed i po, a podczas ściągania maseczki chwytaj za gumkę, nigdy za sam materiał. Jeśli masz zamiar prasować maseczkę wypierz ją w 60 stopniach, jeśli nie, nawet w 90, chyba, że producent zaleci inaczej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl