Ochraniacze na buty to jeden z podstawowych środków zabezpieczających przed bakteriami i wirusami, których używa się w placówkach medycznych. Obuwie jest tą częścią garderoby, która ma bezpośredni kontakt z podłogą, gdzie gromadzą się liczne zanieczyszczenia. Bakterie i wirusy przenoszone są między innymi właśnie na obuwiu. Stosowanie ochraniaczy na buty zmniejsza ryzyko kontaktu odzieży, a tym samym ciała ze szkodliwymi bakteriami, co zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób. W naszym sklepie, oferujemy kilka rodzajów ochraniaczy na obuwie.

Ochraniacze na buty 2 szt. - wielokrotnego użytku - długie

Ochraniacze na buty 2 szt. - wielokrotnego użytku - długie
Ochraniacze na buty 2 szt. - wielokrotnego użytku - długie

Ochraniacze ochronne na obuwie wykonane z bawełny oraz poliestru z membraną poliuretanową.

Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
szt.

Ochraniacze na buty EN 14126 przeciw COVID-19

Ochraniacze na buty EN 14126 przeciw COVID-19
Ochraniacze na buty EN 14126 przeciw COVID-19

Ochraniacze na buty długie, zgodne są z normą PN-EN 14126:2005. Oznakowane zostały certyfikatem jakości CE. Doskonale nadają się do użytku profesjonalnego, m.in. w placówkach medycznych, laboratoriach, gabinetach stomatologicznych, czy zakładach przetwórstwa spożywczego. Są środkiem ochrony osobistej klasy III, zapewniający wysoki stopień ochrony barierowej przed bakteriami, wirusami oraz niebezpiecznymi cieczami, takimi jak krew pacjenta, mocz. Chroni dodatkowo przed rozpryskami płynów i chemikaliów.

Cena: 5,78 zł (netto: 4,70 zł )
szt.

 

 

 

 

 

Ochraniacze na buty wielorazowe

Ochraniacze na buty wielorazowe są przeznaczone do użytku profesjonalnego. Wykonane są z wytrzymałych i łatwych do utrzymania w czystości materiałów, które umożliwiają ich pranie i stanowią jeden z elementów odzieży ochronnej personelu medycznego. Wielorazowe ochraniacze na buty dostępne w naszej ofercie charakteryzują się nieprzemakalnością, nie pylą, a także pozwalają na wymianę powietrza. Dostępne są w wersjach krótkiej i długiej i zakończone uciskającą gumką w górnej części.

Ochraniacze na buty włókninowe

Ochraniacze na buty włókninowe stosowane są zarówno w ośrodkach opieki medycznej - szpitalach, przychodniach lekarskich, klinikach, ale również zakładach produkcji żywności. Chronią one nie tylko przed przenoszeniem chorób, ale przede wszystkim pomagają utrzymywać te miejsca w czystości. W placówkach medycznych zobligowani są je nosić nie tylko pracownicy, ale także odwiedzający. Są to ochraniacze na buty jednokrotnego użytku, które po użyciu należy natychmiast wyrzucić i dokładnie umyć ręce.

Ochraniacze na buty z fizeliny

Ochraniacze na buty z fizeliny, albo inaczej ochraniacze włókninowe, to ochraniacze jednorazowe, stosowane w ochronie zdrowia, kosmetyce, zakładach chemicznych, zakładach produkcji żywności, laboratoriach, żłobkach, przedszkolach itd. Wysoka jakość wykonania naszych ochraniaczy zapobiega rozerwaniu się włókniny, gwarantując większe bezpieczeństwo i dłuższą żywotność. Wykończone gumką, ochraniacze z łatwością utrzymują się na obuwiu - nie opadają i nie ześlizgują się.

Ochraniacze na buty covid

Ochraniacze na buty covid zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa, ale chronią też przed wieloma innymi chorobami. Pomagają w utrzymaniu w czystości pomieszczeń sanitarnych i zapobiegają przenoszeniu bakterii i zarazków na obuwiu. Skuteczne są zarówno ochraniacze jednokrotnego użytku, jak i te wielorazowe, w przypadku tych drugich natomiast, należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta co do czyszczenia ochraniaczy. Jedynie odpowiednia konserwacja zapewnia skuteczną ochronę.

Medyczne ochraniacze na buty

Medyczne ochraniacze na buty oferowane w naszym sklepie internetowym, są produktem atestowanym i chronią skutecznie zdrowie zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Mamy do wyboru ochraniacze niskie i wysokie z możliwością prania - są to wielorazowe ochraniacze na buty, jak i jednorazowe ochraniacze z fizeliny. Nasze produkty posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl