Ochraniacze na buty to jeden z podstawowych środków zabezpieczających przed bakteriami i wirusami, których używa się w placówkach medycznych. Obuwie jest tą częścią garderoby, która ma bezpośredni kontakt z podłogą, gdzie gromadzą się liczne zanieczyszczenia. Bakterie i wirusy przenoszone są między innymi właśnie na obuwiu. Stosowanie ochraniaczy na buty zmniejsza ryzyko kontaktu odzieży, a tym samym ciała ze szkodliwymi bakteriami, co zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób. W naszym sklepie, oferujemy kilka rodzajów ochraniaczy na obuwie.

Ochraniacze na buty

Ochraniacze na buty 2 szt. - wielokrotnego użytku - długie Ochraniacze na buty 2 szt. - wielokrotnego użytku - długie
Producent: MedicaMask
Cena: brutto: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Ochraniacze na buty EN 14126 przeciw COVID-19 Ochraniacze na buty EN 14126 przeciw COVID-19
Producent: Estilo
Cena: brutto: 4,55 zł (netto: 3,70 zł )
szt.
zobacz więcej

 

Ochraniacze na buty wielorazowe

Ochraniacze na buty wielorazowe są przeznaczone do użytku profesjonalnego. Wykonane są z wytrzymałych i łatwych do utrzymania w czystości materiałów, które umożliwiają ich pranie i stanowią jeden z elementów odzieży ochronnej personelu medycznego. Wielorazowe ochraniacze na buty dostępne w naszej ofercie charakteryzują się nieprzemakalnością, nie pylą, a także pozwalają na wymianę powietrza. Dostępne są w wersjach krótkiej i długiej i zakończone uciskającą gumką w górnej części.

Ochraniacze na buty włókninowe

Ochraniacze na buty włókninowe stosowane są zarówno w ośrodkach opieki medycznej - szpitalach, przychodniach lekarskich, klinikach, ale również zakładach produkcji żywności. Chronią one nie tylko przed przenoszeniem chorób, ale przede wszystkim pomagają utrzymywać te miejsca w czystości. W placówkach medycznych zobligowani są je nosić nie tylko pracownicy, ale także odwiedzający. Są to ochraniacze na buty jednokrotnego użytku, które po użyciu należy natychmiast wyrzucić i dokładnie umyć ręce.

Ochraniacze na buty z fizeliny

Ochraniacze na buty z fizeliny, albo inaczej ochraniacze włókninowe, to ochraniacze jednorazowe, stosowane w ochronie zdrowia, kosmetyce, zakładach chemicznych, zakładach produkcji żywności, laboratoriach, żłobkach, przedszkolach itd. Wysoka jakość wykonania naszych ochraniaczy zapobiega rozerwaniu się włókniny, gwarantując większe bezpieczeństwo i dłuższą żywotność. Wykończone gumką, ochraniacze z łatwością utrzymują się na obuwiu - nie opadają i nie ześlizgują się.

Ochraniacze na buty covid

Ochraniacze na buty covid zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa, ale chronią też przed wieloma innymi chorobami. Pomagają w utrzymaniu w czystości pomieszczeń sanitarnych i zapobiegają przenoszeniu bakterii i zarazków na obuwiu. Skuteczne są zarówno ochraniacze jednokrotnego użytku, jak i te wielorazowe, w przypadku tych drugich natomiast, należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta co do czyszczenia ochraniaczy. Jedynie odpowiednia konserwacja zapewnia skuteczną ochronę.

Medyczne ochraniacze na buty

Medyczne ochraniacze na buty oferowane w naszym sklepie internetowym, są produktem atestowanym i chronią skutecznie zdrowie zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Mamy do wyboru ochraniacze niskie i wysokie z możliwością prania - są to wielorazowe ochraniacze na buty, jak i jednorazowe ochraniacze z fizeliny. Nasze produkty posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl