MedicaMask – kilka słów o nas

Polska produkcja odzieży ochronnej

MedicaMask to polski producent odzieży ochronnej, który oferuje maseczki ochronne, przyłbice, odzież ochronną, ochraniacze na obuwie, czepki, odzież jednorazową oraz żele antybakteryjne. Kompleksowo zaopatrujemy małe firmy, instytucje oraz duże przedsiębiorstwa w niezbędną odzież ochronną i środki ochrony indywidualnej. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Marianowo, położonej w województwie zachodniopomorskim, jednak przyjmujemy zamówienia z całego kraju.

Marka powstała z potrzeby rynku, by pełnić swoją misję, jaką jest profesjonalna ochrona pracowników oraz zapewnienie im bezpieczeństwa. W naszej szwalni każdego dnia pracuje ponad 50 wykwalifikowanych szwaczek, a w razie większych zamówień współpracujemy z zaprzyjaźnionymi szwalniami.

Wysokiej jakości odzież ochronna z atestami

W ofercie prężnie rozwijającej się firmy produkującej odzież ochronną MedicaMask znajdziesz wysokiej jakości odzież ochronną, roboczą oraz środki ochrony indywidualnej. Odzież BHP firmy MedicaMask jest wykonana z najwyższej jakości atestowanych materiałów, oferuje jedynie wnikliwie sprawdzone produkty oraz spełnia wszelkie normy i standardy.

Zaufaj ekspertom – wybierz sprawdzoną odzież ochronną

Naszymi niewątpliwymi atutami są profesjonalne maszyny, wykwalifikowana kadra oraz wysoka jakość i staranne wykonanie – a wszystko to przekłada się na satysfakcję klientów, którzy chętnie do nas powracają z kolejnymi zamówieniami. Zależy nam na oferowaniu najwyższej jakości produktów, dlatego nasza starannie wykonana odzież ochronna powstaje z wyłącznie atestowanych materiałów, a później zostaje zapakowana w folie ochronne.

Mnóstwo zaufanych i powracających Klientów

Głównymi klientami MedicaMask są ośrodki zdrowia, urzędy wojewódzkie, przychodnie, gabinety lekarskie, urzędy gmin. Jednak w ostatnim czasie w związku z pandemią koronawirusa naszymi klientami zostały także inne ośrodki, sieci handlowe, przedsiębiorstwa i instytucje, które stanęły przed koniecznością spełnienia nowych warunków sanitarnych.

Poszukujesz odzieży ochronnej, jednorazowych i bawełnianych maseczek, jednorazowych fartuchów ochronnych oraz kombinezonów z atestowanej włókniny? Skontaktuj się z nami i zapewnij najwyższą ochronę swoim pracownikom.

 

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-17:00):

732 867 570 - Zamówienia oraz informacje dotyczące złożonych zamówień 
516 798 507 - Kontakt w sprawie zamówień hurtowych powyżej 500 szt


Kontakt mailowy

sklep@medicamask.pl

Możecie Państwo również kontaktować się z nami przez formularz kontaktowy - dostępny tutaj

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl