Filtry
Dostępność

Jednym ze środków ochrony osobistej są przyłbice na nos i usta. Nie ograniczają one dopływu tlenu i w żaden sposób nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Coraz częściej korzystają z nich przedstawiciele służb medycznych, którym zależy na chronieniu swoich oczu przed dostawaniem się do nich groźnych dla zdrowia cząsteczek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty MedicaMask.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

 

 

 

Przyłbice medyczne MedicaMask

Decydując się na przyłbicę na twarz, zapewniamy sobie lub swoim pracownikom komfort noszenia, a jednocześnie zabezpieczenie przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową. W przypadku noszenia samej maseczki, osoby noszące okulary odczuwają pewien dyskomfort, związany z zaparowanymi szkłami. W przypadku przyłbic medycznych, ten problem znika. Wiele osób twierdzi, że cierpi z powodu bólu okolic za uszami, z powodu noszenia maski. Przyłbica nie powoduje tego typu nieprzyjemnych dolegliwości, przylegając do czoła. Dostępne w sklepie MedicaMask przyłbice antywirusowe można regulować, by nie powodowały one nadmiernego ucisku.

Czy przyłbica ochronna zamiast maseczki to dobry pomysł?

Co do tego, czy przyłbica ochronna zamiast maseczki to dobry pomysł, zdania są mocno podzielone. Zdaniem medyków, optymalną ochronę uzyskujemy, kiedy nosimy jednocześnie maseczkę i przyłbicę. Nie zawsze jest to jednak możliwe, choćby ze względu na choroby związane z układem oddechowym lub rodzaj wykonywanej pracy.

Dziennik Ustaw z dnia 7 maja 2020 roku zawiera zapis, że przyłbicę można stosować obok innych przedmiotów służących do tego celu – między innymi masek, maseczek itd.

Bywa, że przyłbice plastikowe w formie jedynego zabezpieczenia są stosowane przez tych, którzy pracując długie godziny w stałym kontakcie z klientami, potrzebują ochrony twarzy. To bardzo dobre rozwiązanie, które jest szeroko stosowane w handlu, a także w wielu innych miejscach.

Zalety przyłbic

Zwolennicy przyłbic zwracają uwagę na jedną z ich niewątpliwych zalet, jaką jest z pewnością łatwość ich dezynfekcji. Wystarczy spryskać je z obu stron specjalnym preparatem przeznaczonym do tego celu, bez obaw, że powierzchnia ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo bardzo łatwo nałożyć przyłbicę, dopasować ją do kształtu głowy i nosić nawet wtedy, kiedy dość dynamicznie się poruszamy.

Zastanawiając się, gdzie można kupić przyłbice, warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu MedicaMask. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria zwiększające bezpieczeństwo w dobie pandemii, a także odzież ochronna dla medyków. Towary dostępne są w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Nasze przyłbice mają wszystkie atesty, które potwierdzają ich jakość i bezpieczeństwo użytkowania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl